Махінації
Подобається

Керівництво Приватбанку звинуватили в розтраті і відкриють кримінальну справу

12/01/2018
Керівництво Приватбанку звинуватили в розтраті і відкриють кримінальну справу

Слідчий суддя Солом'янського районного суду м.Києва зобов'язав Національне антикорупційне бюро відкрити розслідування у справі №760 / 28858/17, і внести відповідний запис до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Колишній голова "Приватбанку" Галина Пахачук (на цьому тижні її змінив чех Петр Крумханзл) звинувачується в розтраті і зловживанні службовим становищем за ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу.

Згідно із заявою, підставою для звинувачень стала акція, яку "Приватбанк" проводив спільно з MasterCard в київському метро з 15 вересня по 1 грудня 2017 р. : при безготівкових оплатах (платіжними картами або NFC смартфонами) держбанк повертав своїм клієнтам гроші за частину поїздок в підземці.

Нагадаємо, наглядова рада "ПриватБанку" 10 січня 2018 призначила Петра Крумханзла на посаду голови правління, і подала документи в Національний банк України на його твердження.

Популярне: "Порадили відмовитися від субсидії, якщо…": В уряді дали пояснення щодо використання державної допомоги

Про це повідомляє прес-служба "ПриватБанку".

"В процесі оцінки кандидатів на посади в Правлінні" ПриватБанку ", ми, перш за все, керувалися такими критеріями як високий професіоналізм, досвід роботи в провідних банках ЄС, орієнтованість на результат, грунтовний досвід з операційного управління та впровадження інструментів контролю", – говорить Енгін Акчакоча, голова Наглядової ради.

Відзначимо, що Крумханзл народився в 1966 році і закінчив Карлів університет у Празі зі ступенем кандидата наук з математики в 1990 році. Як відомо, в липні 2017 було оголошено, що Наглядова рада ПриватБанку вибрала міжнародну рекрутингову компанію Amrop Executive Search Ukraine з хорошою репутацією, для пошуку кандидатів на посади голови Правління ПриватБанку і його заступника з фінансових питань.Коментарі