Економіка світу
Подобається

Київ визнали найдешевшим у світі містом для туристів: На скільки відрізняються ціни від європейських

09/01/2018
Київ визнали найдешевшим у світі містом для туристів: На скільки відрізняються ціни від європейських

Фахівці порівняли суми, які доведеться сплатити туристам за житло, харчування, подорожі та екскурсії у різних містах за добу.

Столиця України Київ став лідером серед 100 міст світу за своєю бюджетністю для туристів. Такі результати оприлюднила британська туристична компанія "Норра" у своєму дослідженні "100 місць світу для подорожі 2018 року: від дорогих до дешевих".

За підрахунками укладачів рейтингу, мандрівникові в Києві потрібно буде заплатити близько 64,79 фунтів стерлінгів за добу (близько 2,5 тис. грн). Крім Києва в економ-топ увійшли Анталія (Туреччина), Маніла (Філіппіни), Денпассар (Балі), Сіємреал (Камбоджа), Каїр (Єгипет).

Популярне: Пенсії підвищать: дізнайтесь коли, кому і на скільки

Звіт порівнює суми, які віддадуть туристи за день у різних містах за триразовий прийом їжі, напої, проживання, таксі, нічліг і розваги. Також фахівці проаналізували ризики у випадку, якщо знадобиться медична допомога.

Так, звичайний обід у кафе, за підрахунками компанії, "потягне" на 10 фунтів. У той же час перекусити в ресторані швидкого харчування McDonald's великим бургером буде коштувати трохи більше 2 фунтів.

Врахована була й вартість таксі в Києві – 1,58 фунта за 5 км. Харчування і таксі, за даними Норра, одні з найдешевших.

Однак з житлом не так – в столиці України не так просто знайти дешеву квартиру для оренди. Вартість стандартного житла для двох на добу становить 42 фунти (для прикладу, в Індонезії, Таїланді та Туреччини вартість номера менша – від 33 фунтів).

Цікаво, що в список найдешевших міст для туристів за медичним обслуговуванням Київ не потрапив.

Найдорожчими містами для туристів визнано Нью-Йорк (346,05 фунтів), Копенгаген (326,44 фунтів), Амстердам (325,89 фунтів), Венецію (304,91 фунтів), Лос-Анджелес (295,06 фунтів), Цюріх (294,00 фунтів), Дублін (290,05 фунтів), Ібіцу (289,84 фунтів), Лондон (265,60 фунтів), Осло (263,99 фунтів).Коментарі