Головні Новини
Подобається

Лише 3 посилки на місяць: в Раді ухвалили новий законопроект

10/12/2017
Лише 3 посилки на місяць: в Раді ухвалили новий законопроект

Рада обмежила безмитне ввезення товарів в Україну до трьох посилок на місяць, до 150 євро — кожна.

Про це йдеться в змінах до законопроекту №6776-д, який депутати ухвалили 7 грудуня в рамках розгляду "бюджетного пакету", повідомляє ain.ua.

Якщо законопроект підпише спікер і президент, то українці без сплати мита зможуть отримувати 3 посилки на місяць. Вартість товарів в кожній з них не повинна перевищувати 150 євро.

Популярне: Вперше українці працюватимуть по чотири дні три тижні поспіль​

Починаючи з четвертого відправлення, товари будуть обкладатися податком, митом і акцизом. Текст правки, яка описує нове обмеження, в законопроекті виглядає так:

Нагадаємо, обмеження існувало і раніше, проте 150 євро була вартість однієї посилки, а кількість відправлень не обмежувалася.

Рада також обмежила ввезення товарів в багажі для тих, хто часто перетинає кордон.

Українці зможуть провозити товари загальною вартістю до 500 євро і вагою до 50 кг за умови, що були відсутні в країні більше 24 годин і в'їжджають в Україну не частіше одного разу за 72 години. Якщо ці тимчасові проміжки не дотримуються – ввезти товари можна буде на суму до 50 євро.

Нагадаємо, до обмежень можна було ввозити товари вартістю до 500 євро і вагою до 50 кг раз на добу, не проводячи за кордоном більше 24 годин.

Як зазначається, в початковому тексті законопроекту цього прописано не було. Це поправка #106 депутата від БПП Денисенка, яку комітет одобрив частково і вніс  у фінальний текст.


                         Коментарі