Технології
Подобається

Стало відомо, скільки українці витрачають на гаджети

06/12/2017
Стало відомо, скільки українці витрачають на гаджети

У середньому українці витрачають на ґаджети майже 2 млрд грн щомісяця

З початку 2017-го в Україні продали понад 4,5 млн мобільних телефонів і понад 350 тис. планшетних комп'ютерів, пише "Актуально".

На мобільні телефони витратили близько 16 млрд грн. На планшетні комп'ютери – близько 1,5 млрд грн.

За даними компанії MOYO.ua, найчастіше українці купують телефони Samsung. Вони становлять 29% усіх продажів. другі за популярністю – телефони від Apple – 15%. На тратьому місці опинилися смартфони від Huawei – 13%.


Середня вартість телефону становить 3,5 тис. грн. Тоді як iPhone коштує понад 16 тис. грн. Завдяки цьому компанія Apple отримала 34% від усіх витрачених українцями на телефони грошей.

Найпопулярніші планшетні комп'ютери компаній Lenovo, Samsung і Asus. Більша частина цих ґаджетів працює під управлінням ОС Android. Для роботи з Windows українці вибирають ноутбуки від Asus, Dell і Lenovo.

Популярне: “На комуналку чи ліки”:Вклади Ощадбанку СРСР “повернуть” українцям. Як це відбуватиметься

Українці у першому півріччі 2017-го активніше купували старі телефони, ніж нові. Серед уживаних смартфонів популярність користуються, окрім Apple і Samsung, Lenovo та Nokia. "Яблучні" смартфони залишаються лідерами за популярністю серед нових ґаджетів. У першій п'ятірці також опинилися Samsung (15%), Xiaomi (9%) та Meizu (6%).

 Коментарі