Махінації
Подобається

Ви прозрієте від зарплат керівництва ганебної Укрзалізниці

01/12/2017
Ви прозрієте від зарплат керівництва ганебної Укрзалізниці

Керівники Укрзалізниці прекрасно суміщають високі зарплати та корупцію

Високі заробітні плати у колишнього і нинішнього керівника "Укрзалізниці" не змогли подолати корупцію в цій державній монополії і зробити  підприємство ефективним.

Про це йдеться в програмі "Особливий погляд" на 5 каналі.

Згідно з інформацією журналістів, зарплата нинішнього керівника держмонополії Євгена Кравцова становить понад 1 млн 200 тисяч гривень на місяць  – це близько 40 тисяч євро.

Для порівняння,  заробітна плата канцлера Німеччини Ангели Меркель  становить 18 тисяч євро.

"Зокрема, канцлер Німеччини Ангела Меркель отримує 18 000 євро в місяць, а середня зарплата німця – 3,5 тисячі. Президент Франції отримував 15 000 євро, а пересічний француз трохи менше чотирьох тисяч", – повідомляють журналісти.


За словами авторів програми, експеримент з високими зарплатами провалився.

 

Популярное: Відтепер банки не можуть вимагати гроші за застарілі кредити: дізнайтеся більше


"Мільйонні зарплати не допомогли подолати корупцію. Зате хабарі нікуди не поділися. А на саму роботу залізниці все більше нарікань. Критикує монополіста як профільний міністр, так і бізнес", повідомляють автори розслідування.

Так, за словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, нездатність "УЗ" перевезти вантажі, робить з монополіста тромб економіки.

"З тривожних речей, які мене дійсно хвилюють – це найгірші показники, які отримала УЗ за минулий рік. Це об'єктивно відображає той стан" реформи ", яка була … Ми фактично перетворюємо УЗ в тромб економіки", – заявив міністр.
За словами експертів, одним з моментів для корупції в "УЗ" є розподіл вагонів між заявниками. Вантажовідправники відзначили дискримінаційний підхід в даному питанні.

"Середні, малі підприємства, які ми відстежуємо, забезпечуються з місяця в місяць, з року в рік – мають близько 95-100% (задоволення заявок на вагони. – Ред.) і відбувається це не безкоштовно. Відбувається це відомо за плату. Додаткові плати – це приблизно, за загальними оцінками, півмільярда гривень на рік нелегального збагачення для всіх структур УЗ", – заявив президент об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков.

 Коментарі