Махінації
Подобається

“Чистої води «лохотрон»”: «Нова Пошта» продовжує безкарно обманювати клієнтів

20/11/2017
“Чистої води «лохотрон»”: «Нова Пошта» продовжує безкарно обманювати клієнтів

Обман клієнта відбувається шляхом пересування посилки (вантажу) по платформі ваг. Як нам показує відео, кожне пересування змінює вагу посилки в бік збільшення. У нашому випадку вага збільшилася з 5,2 кг до 11,45 кг, тобто більш ніж в два рази.

Погодьтеся, чистої води «лохотрон», який цілком тягне, як мінімум на відмову від їхніх послуг, а як максимум на статтю КК України. А може і не на одну. Це не перша скарга клієнтів на обман з боку «Нової Пошти». Але, судячи з усього, власників компанії даний факт не особливо хвилює, раз обман повторюється раз за разом, а обдурених людей стає все більше і більше. І у них ЦЕ називається – «Доставка майбутнього».

Популярне: Найбагатші бренди України: хто на вершині​

Основними власниками «Нової Пошти» є Володимир Поперешнюк і В'ячеслав Климов, які без удаваної скромності роздають інтерв'ю про свої досягнення і успіхи, проводять всілякі семінари та майстер-класи, а в цей час співробітники їх «успішної» компанії безпринципно і нахабно обманюють клієнтів. І обман цей відбувається в масштабах нашої багатомільйонної країни! А може власникам «Нової Пошти» варто відволіктися від себе улюблених і знову звернути свій погляд у бік свого дітища?
 

 


                         Коментарі