Економіка України
Подобається

Що буде з курсом долара до нового року

30/10/2017
Що буде з курсом долара до нового року

Фінансові аналітики спрогнозували свій курс долара, попри підвищення Національним банком України (НБУ) облікової ставки.

Популярне: Українці не здогадуються, яке багатство лежить у них в гаманцях​

Експерти вважають, що на кінець 2017 року один долар коштуватиме 27-28 грн.

Сергій Фурс – фахівець відділу продаж боргових цінних паперів прогнозує, що до кінця 2017 року курс долара складе 27 грн/$ 1.

А старший аналітик Андрій Шевчишин передбачає, що до кінця року за 1 $ в українських обмінниках даватимуть 27,5-28,5 грн. Він вважає, що для більш високого курсу долара передумов поки немає.

Член виконкому Українського товариства фінансових аналітиків Віталій Шапран прогнозує курс долара на рівні 25-29 грн/$ 1 на кінець року.

При цьому фінансовий експерт Олексій Кущ бачить два можливих варіанти формування курсу долара. Відповідно до першого варіанту, уряду і Національному банку вдасться взяти ситуацію під контроль, і при цьому гривня буде перебувати в курсовому коридорі 27 – 28 грн / $ 1.

“Якщо ж взяти ситуацію під контроль не вдасться або якщо з’являться додаткові негативні фактори, тоді можна очікувати звалювання в коридор 28-30 грн / $ 1”, – зазначив експерт.

Нагадаємо, на думку президента Українського аналітичного центру Олександра Охріменка, Національний банк зможе утримати курс долара до гривні в цьому році на рівні не вище 26,5 грн / $.


                         Коментарі