Економіка світу
Подобається

Опубліковано список найнегостинніших країн: яке місце посіла Україна

13/09/2017
Опубліковано список найнегостинніших країн: яке місце посіла Україна

Список найбільш негостинних країн світу за версією Passport Index очолили Афганістан, КНДР, Сомалі, Сирія і Туркменістан

Портал Passport Index опублікував рейтинг найбільш негостинних країн. У список увійшли 199 держав, проте місць в рейтингу менше – 103, з огляду на те, що одну позицію можуть ділити між собою відразу кілька країн.

За підсумками рейтингу Україна опинилася на 48-му місці. У перших рядках списку розташувалися Ангола, яка надає безвізовий в’їзд тільки туристам з Намібії, Бутан, Екваторіальна Гвінея, Еритрея, Ірак і Лівія, які пускають до себе без віз туристів з трьох країн.


популярне: Хто краде гроші зі смартфонів українців

З числа деяких країн пострадянського простору Грузія – на 51-му місці, Киргизстан – на 60-му, Росія – на 83-му, Узбекистан – на 96-му, Азербайджан – на 97-му.

Рейтинг Passport Index складається на основі того, громадян скількох країн та чи інша держава може пустити без візи, оформити їм візу після прибуття або ж видати електронний дозвіл на в’їзд.

Варто зазначити, що Україна, на територію якої без віз можна потрапити з 96 країн, ділить свою позицію з Чорногорією та Ізраїлем.Коментарі