Економіка України
Подобається

Чому до 2019 року Україна може не потрапити до ЄС

13/09/2017
Чому до 2019 року Україна може не потрапити до ЄС

Глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що протягом роботи поточного складу комісії та Європарламенту до 2019 року, нових членів до Європейського союзу не приматимуть

Виступаючи з щорічною промовою «Про стан ЄС» Жан-Клод Юнкер зазначив, що в майбутньому співдружність буде включати в себе більше 27 країн-членів, а першочерговими кандидатами на приєднання залишаються країни Західних Балкан і Туреччина.

«До завершення каденції нинішньої Європейської комісії та Європарламенту нових вступів не буде, так як на той час не можуть бути виконані необхідні критерії. Але в майбутньому Європейський союз буде налічувати понад 27 держав (без Великобританії) – заявив голова Єврокомісії.


популярне: Хто краде гроші зі смартфонів українців

Головними критеріями для членства в Е З Юнкер назвав верховенство права, справедливе правосуддя і повагу до основоположним цінностям.

«У разі всіх держав, що претендують на приєднання до ЄС, верховенство права, правосуддя та фундаментальні цінності матимуть в переговорах основний пріоритет» – заявив Жан-Клод Юнкер.

Він зазначив, що це буде стосуватися в тому числі і приєднання Туреччини в недалекому майбутньому, хоча ця держава протягом деякого часу «віддаляється від Європейського союзу».

Юнкер також зазначив, що «шок від Брексіту» пройшов, євроскептики зазнали поразки на кількох останніх виборах, а європейська економіка стабілізується.Коментарі