Дизайн
Подобається

Спільне занурення: як поліпшити стосунки

11/09/2017
Спільне занурення: як поліпшити стосунки

Парам, яким не дістає соціального спілкування, корисний спільний перегляд фільмів, серіалів або читання книг, пише The Independent. 

Часто трапляється, що у людей, які перебувають у романтичних стосунках немає спільних друзів, і сфери інтересів мало перетинаються. У таких випадках тем для обговорень залишається мало. Адже не про роботу ж розмовляти весь час з коханою людиною.

Тут на допомогу закоханим можуть прийти фільми. Вся справа в тому, що спільний перегляд кінострічки створює загальний емоційно значимий досвід. Люди як би вживаються в те, що відбувається на екрані і знайомляться з героями фільмів. Таким чином після перегляду створюється ефект що нагадує переживання від зустрічі з близькими друзями. Подальше обговорення фільму лише підсилює цей ефект.


популярне: Хто краде гроші зі смартфонів українців

«Наше дослідження вкотре доводить, що сучасні медіа приносять людям користь, надаючи багатий, психологічно значимий соціальний світ», – говорить провідний автор дослідження, психолог Сара Гомиллион.

Такі висновки були отримані вченими після опитування 260 студентів які знаходились у романтичних стосунках з кимось. Студентів запитували про характер їх стосунків, наявність спільних друзів і медіа-звички.Коментарі

закрити X

Підпишіться на нашу розсилку новин