Технології
Подобається

Лоукостер Ryanair змінює правила провезення багажу

07/09/2017
Лоукостер Ryanair змінює правила провезення багажу

Бюджетна авіакомпанія Ryanair заявила, що багато її клієнтів більше не зможуть взяти в літак два предмети ручної поклажі, пише BBC.

Популярне: Це провал: курс Bitcoin змусив панікувати

Авіаперевізник повідомив, що пасажири без пріоритетної посадки повинні будуть безкоштовно здавати другий предмет багажу біля входу на посадку.

У той же час Ryanair знизить мінімальний багажний збір з 35 до 25 євро і збільшить мінімальну норму платного багажу з 15 до 20 кг.

За словами компанії, ці зміни почнуть діяти з листопада.

Раніше авіакомпанія заявила, що стала жертвою власної доброти після того, як пасажирам безкоштовно дозволили брати на борт другий предмет багажу. Через зловживання такою практикою з боку пасажирів виникали затримки польотів, зазначають в компанії.

Нагадаємо, як заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, лоукост Ryanair почне літати в "Бориспіль" в 2018 році. За словами чиновника, переговори з авіакомпанією тривають. Як відомо, 10 липня Ryanair заявив про відмову літати в Україну. Авіакомпанія не домовилася з аеропортом "Бориспіль" про знижки та умови роботи. При цьому Ryanair скасував польоти і до Львова.Коментарі