Махінації
Подобається

Скільки коштує посада в українському уряді: названа космічна сума

05/09/2017
Скільки коштує посада в українському уряді: названа космічна сума

Генпрокуратура отримала інформацію, що син колишнього прем’єр-міністра отримав 17,78 млн доларів від братів Клюєвих

Про це повідомляють журналісти з посиланням на рішення Печерського суду.

Встановлено, що за день до голосування за уряд Миколи Азарова структури братів Клюєвих продали компанії, пов’язана з Олексієм Азаровим, корпоративні права на ТОВ “Предіум Форест”. Сума угоди склала близько 5 тис. доларів. Через 2,5 місяці Клюєви викупили компанію за 17,78 млн доларів.

Слідчі вважають, що “зазначені фінансові операції позбавлені будь-якого економічного сенсу і по суті є завуальованою формою дачі хабара за вирішення питання про призначення Андрія Клюєва на посаду першого віце-прем’єр-міністра України”.

Гроші від угоди під виглядом інвестиційної прибутку отримала кіпрська компанія “Aspelta Trading, яка перерахувала їх австрійським компаніям Garda Handels -Und Beteiligungs GMBH, Asa Luftfahrt Formgestaltung GMBH і белізському офшору Lynnfield Enterprises Limited, які контролюються Олексієм Азаровим, а також Фрідріху Бубле, директору австрійських компаній Азарова-молодшого.


популярне: Хто краде гроші зі смартфонів українців

Частина цих грошей була витрачена на придбання нерухомості в Італії.

Суд за клопотанням слідчого ГПУ заарештував рахунки компаній Олексія Азарова в банках Швейцарії і Люксембургу. У списку 9 компаній, які прокуратура пов’язує з сином колишнього прем’єр-міністра: S obwell Holdings Limited, Elterwood Holdings Limited, Lynnfield Enterprises Limited, Harborside Estates Limited, Spregnen Finance Limited, Stamworth Enterprises Limited, Stragenton Holdings Limited, Blaxton Investments Limited, Stichting Depositary DonauInvestments Fund.

Як відомо, до 2015 року МВС оголосило Олексія Азарова в розшук за підозрою в отриманні хабара в особливо великих розмірах.Коментарі

закрити X

Підпишіться на нашу розсилку новин