Махінації
Подобається

Українців попередили про найнебезпечнішу купюру

03/09/2017
Українців попередили про найнебезпечнішу купюру

Стало відомо, з якими купюрами воліють працювати фальшивомонетники

Як повідомляють в департаменті комунікацій Нацполіціі, перш за все підробляють 500 гривень.

За інформацією копів, з початку цього року з обігу вилучили 183 поліграфічні підробки банкнот номіналом 500 гривень. Більшість з них виявили на території Києва та Київської області. Крім цього правоохоронці знайшли 1121 офсетні підробки банкнот номіналом 500 гривень. Ці купюри вилучали в Києві і Запорізькій області.

Однак бувають нагоди шахрайства і в інших областях. Наприклад, купюру номіналом 500 гривень зразка 2006 року (серійний номер ВМ 5447613) виявили в одному з харківських відділень «УкрСиббанку» при перерахуванні готівки, які надійшли з одеського обласного філіалу «Ощадбанку».


популярне: Хто краде гроші зі смартфонів українців

Купюру цього ж року, але з серійним номером АГ 2461578 знайшли касири Західного ГРУ «Приватбанку» у Львові при перерахуванні виручки розташованого в Тернополі підприємства.

Правоохоронці також додали, що регулярно проводять заходи щодо дотримання законодавства та нормативно-правових актів у сфері валютних операцій. Наприклад, в липні 2017 року працівники ДЗЕ Національної поліції України на території Тернопільської області розкрили діяльність групи осіб, які незаконно зберігали для збуту і збували підроблені долари номіналом $ 50 і $ 100.Коментарі

закрити X

Підпишіться на нашу розсилку новин