Економіка України
Подобається

Голову відірвуть: розкрито секрет “вічної” дороги в резиденцію Межигір’я

13/08/2017
Голову відірвуть: розкрито секрет “вічної” дороги в резиденцію Межигір’я

Для будівництва якісних доріг, які будуть служити 20-30 років, необхідно, щоб не крали і дотримувалися технології

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута.


«Потрібен якісний матеріал – митий кубовидний щебінь, каучук. Необхідно переглянути всю систему, тому що для капітального будівництва у нас не застосовується армована сітка. Якщо робити все за технологією, дорога буде стояти довго. Більш того, ми знаємо приклад дороги на Бориспіль, якій вже більше 15 років. Ні спека, ні холод її не бере. І дорога на колишню резиденцію Януковича. Там боялися красти, боялися, що дадуть по голові або відірвуть цю голову і тому робили все за технологією», – розповів народний депутат.

До слова, саме він, Тарута, привіз в Україну першу німецьку технологію будівництва доріг. В результаті, дороги в Маріуполі прослужили 10-15 років. Потім цю технологію купив «Укравтодор».

«Більш того, ми навіть частину дороги між Донецьком і Горлівкою зробили. Але треба розуміти, що наша основа доріг теж зроблена за старою технологією і треба міняти і весь фундамент, всю основу. Без цього неможливо робити якісну дорогу», – запевнив нардеп.

Оцінюючи роботу глави «Укравтодору» Славоміра Новака, Тарута висловив упевненість, що це не реформа, але при цьому поляк є ефективним, порядним і досвідченим чиновником.

Популярне: Це не їдять навіть таргани: які продукти вбивають настрій

Нагадаємо, як повідомляла Politeka, Сергій Тарута заявив, що на ремонт всіх доріг в Україні знадобиться 20 років і від 100 до 150 млрд. гривень. Однак для цього Україні потрібен економічний ріст в 10% -15%, як це описано в Доктрині збалансованого розвитку «Україна 2030», що була розроблена кращими економістами країни. У той же час Україна може розраховувати на фінансову допомогу країн Євросоюзу, однак цього не станеться, поки існують тотальна корупція і тіньова економіка.

Тарута також підкреслив, що завдяки масштабному інвестуванню в дорожню інфраструктуру, в країні з’явиться велика кількість нових робочих місць, почнуть оживати підприємства, істотно підвищаться доходи бюджету.Коментарі

закрити X

Підпишіться на нашу розсилку новин