Махінації
Подобається

Суд заарештував вилучену в офісі Яндекса техніку

18/06/2017
Суд заарештував вилучену в офісі Яндекса техніку

Вилучені під час обшуку предмети і документи визнані речовими доказами.

Популярне: Захід придумав, як врятувати економіку України

Шевченківський районний суд Києва наклав арешт на вилучені в офісі компанії Яндекс.Україна в Одесі 185 ноутбуків і 36 системних блоків, інші носії інформації і всю документацію. Про це йдеться в постанові суду від 1 червня 2017 року, оприлюдненій в середу, 14 червня.

Згідно з документом, вилучені під час обшуку СБУ 29 травня предмети і документи були оглянуті і визнані речовими доказами.

"Вилучені під час обшуку документи містять дані щодо збору та акумуляції з метою подальшої передачі в РФ інформації про персональні дані громадян України і об'єкти критичної інфраструктури держави, а на комп'ютерному і телекомунікаційному обладнанні містяться ознаки передачі інформації в РФ", – наводиться в документі витяг з клопотання СБУ.

Таким чином, вилучені предмети мають ознаки знарядь вчинення кримінального злочину і можуть бути використані як докази. "Повернення вилучених предметів і документів ТОВ "Яндекс.Україна" призведе до знищення або спотворення інформації, що міститься на них, щоб уникнути притягнення до кримінальної відповідальності за розслідувані злочину", – вважають в СБУ.Коментарі

закрити X

Підпишіться на нашу розсилку новин