Дизайн
Подобається

Рейтинг автомобілів які доставлять вам найменше проблем: За версією “Auto Ехпресс”

15/06/2017
Рейтинг автомобілів які доставлять вам найменше проблем: За версією “Auto Ехпресс”

Британське видання Auto Express опублікувало результати свого щорічного дослідження задоволеності власників автомобілів.

У дослідженні взяли участь власники понад 70 тисяч автомобілів, що постійно експлуатуються в Великобританії. Кожен респондент мав оцінити свою машину за дев’ятьма критеріями, включаючи надійність, вартість експлуатації, комфорт і керованість.

Треба сказати, що в цілому британські водії цілком задоволені своїми автомобілями, оскільки середній бал склав 89,5%. Найщасливішими виявилися власники Skoda Superb – 93,4% опитаних заявили, що задоволені вибором і не збираються міняти його на іншу модель.

 Дивіться також: Де в Україні можна купити техніку за безцінь

Відразу за Superb в рейтингу йде ще одна Skoda – кросовер Yeti, який зробив щасливими 93,3% його власників. Єдиним преміальним брендом, який потрапив до п’ятірки кращих, став Lexus з кросовером RX на третьому місці з рейтингом 93,1%, що відповідає результату більш доступної Toyota RAV4 і перевершує Kia cee’d (93%), який потрапив на п’яте місце.

Дорожчі моделі марок Volkswagen та Audi, хоча вони і входять в один концерн, на подив виявилися не такі хороші для своїх власників.Коментарі

закрити X

Підпишіться на нашу розсилку новин