Економіка світу
Подобається

У гаражі пенсіонера знайшли картину вартістю 15 мільйонів доларів

14/06/2017
У гаражі пенсіонера знайшли картину вартістю 15 мільйонів доларів

Літній житель американського штату Арізона зберігав у своєму гаражі загублену картину відомого художника Джексона Поллока, яка оцінюється в 15 мільйонів доларів.

Популярне: НБУ задумався про введення української криптовалюти

Гордон Косгріф викликав до себе оцінювача для того, щоб дізнатися вартість вантажного постера баскетбольної команди "Лос Анджелес Лейкерс", який зберігався у нього в гаражі. Випадково помітивши абстрактне полотно, оцінювач Джош Левін відразу запідозрив, що воно може бути однією з робіт Поллока, який помер в 1956 році, повідомляє New York Post.

Левін витратив кілька десятків тисяч доларів на те, щоб провести хімічний аналіз картини і з'ясувати, яким чином вона потрапила в гараж пенсіонера. З цією метою йому довелося навіть найняти приватного детектива.

З'ясувалося, що вона раніше належала сестрі Косгріфа Дженніфер, яка в 1950-х роках жила в Нью-Йорку і була знайома з багатьма представниками світу мистецтв.

Після реставрації картина буде виставлена на аукціоні. Очікується, що її підсумкова ціна може скласти від п'яти до 15 мільйонів доларів.

Цікаво, що баскетбольний постер, який спочатку хотів продати пенсіонер, був оцінений всього в 300 доларів.Коментарі

закрити X

Підпишіться на нашу розсилку новин