Технології
Подобається

В Україні можуть з’явитися субсидії на покупку електромобілів

27/12/2016
В Україні можуть з’явитися субсидії на покупку електромобілів

Про субсидії на купівлю електромобіля, заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає Корупція Маркет

В рамках круглого столу, присвяченого перспективам розвитку електротранспорту в Україні, глава Мінінфраструктури розповів про стимулювання покупки електромобілів.

За словами Володимира Омеляна, до 2020 року в загальному обсязі продажів відомство має намір підвищити частку електричних машин до 15%. Для цього передбачається прибрати ПДВ та акцизний збір на електромобілі, а також збір у Пенсійний фонд при першій реєстрації екологічно чистих автомобілів. Все це, за розрахунками міністерства, зменшить вартість електричних авто в Україні на 21,6%. 

Крім цього, покупку авто з нульовими викидами планують стимулювати доплатою. Якщо так станеться, українці зможуть компенсувати частину витрат на придбання працює на електриці автомобіля. Правда, про які суми йде мова, не повідомляється. Терміни теж невідомі.

На 2017 рік міністр Володимир Омелян спрогнозував прихід трьох іменитих автовиробників. Загальний список потенційних інвесторів включає такі автомобільні бренди: Toyota, Volkswagen, PSA Peuageot-Citroen, GM, Hyundai, Honda, Suzuki, Nissan і Fiat. А ще у Мінінфраструктури заявили, що в Україні цілком можна налагодити випуск електромобілів.
 


                         Коментарі