Махінації
Подобається

Кому Янукович продав свій вугільний бізнес?

26/12/2016
Кому Янукович продав свій вугільний бізнес?

Старший син екс-президента Віктора Януковича Олександр вугільно-збагачувальні фабрики «Україна», «Комсомольська» і «Росія» передав у власність структур Віталія Кропачева.

Про це повідомляє «Економічна правда», передає Корупція Маркет

За інформацією, офіційно побачити зміну власників фабрик в держреєстрах поки неможливо, але джерела стверджують, що угоди вже відбулися.

«Прогнозована сума угод — $15 млн. На підтвердження інформації про зміну власників фабрик може свідчити той факт, що підприємства в останній місяці «завалені замовленнями на збагачення вугілля від державних шахт», — зазначає видання.

Як зазначає видання, зараз Карпачов має намір стати власником вугільно-збагачувальної фабрики «Червоноградська», до якої прив'язані два західноукраїнських держпідприємства — «Львіввугілля» та «Волиньвугілля». На сьогоднішній день «Червоноградську» контролює народний депутат від «Опозиційного блоку» Наталія Королевська та її бізнес-партнер Олександр Ісаєв, який проживає в Москві. Карпачов підтвердив, що запропонував за «Червоноградську» $2 млн.

«Карпачов — креатура першого заступника голови фракції БПП і бізнес-партнера президента Петра Порошенка — Ігоря Кононенка. У листопаді стало відомо, що Генеральна прокуратура завела кримінальну справу про незаконну приватизацію ДП «ЦЗФ« Червоноградська», — інформує видання.

Слід нагадати, що Крапачов причетний до створення добровольчих батальйонів «Шахтарськ» і «Торнадо». У серпні він нібито замінив нардепа Сергія Трегубенка (БПП) в якості неофіційного куратора вуглепрому в угрупованні Ігоря Кононенка, з яким Карпачов познайомився за посередництва помічника міністра МВС Антона Геращенка. Карпачов також є міноритарним акціонером державного «Центренерго», головою наглядової ради якого є Олександр Візир (раніше помічник нардепа Кононенко).
 


                         Коментарі