Економіка України
Подобається

У Дніпрі пройде масштабний форум малого бізнесу

21/11/2016
У Дніпрі пройде масштабний форум малого бізнесу

24 листопада в Дніпрі відкриється наймасштабніша підприємницька подія року — бізнес-форум "Дніпро – місто підприємців", який пройде в "Менора Гранд-Хол", передає Корупція Маркет.

Перший бізнес-форум "Дніпро – місто підприємців" проводиться за підтримки ПриватБанку і об'єднає понад 400 молодих підприємців і тих, хто тільки мріє про власну справу. У програмі форуму дискусії бізнесу і представників регіональної влади, надихаючі історії успіху українських підприємців, серед яких засновники "Бізнес Молодості" Євген Василенко і Олександр Компанець, відомі дніпропетровські підприємці.

"Головне завдання форуму – привернути увагу всіх жителів міста до того, що сьогодні підприємництво є найбільш реальним засобом забезпечити власну сім'ю, — говорить керівник напряму "Малий і Середній бізнес" ПриватБанку Олександр Ніколенко. — Зі свого боку ми готові допомогти почати або розвинути малий бізнес порадами, консультаціями, пропозиціями та інноваційними сервісами і програмами фінансування, доступними майбутнім підприємцям.

Саме на форумі для малого бізнесу можна буде дізнатися про нові можливості підтримки малого бізнесу місцевою владою за рахунок компенсації частини відсотків за банківськими кредитами з місцевих бюджетів. Окрім того, учасники форуму отримають з перших рук корисні інструменти для спрощення операційної діяльності, індивідуальні консультації від фахівців з реєстрації підприємств, бухгалтерського обліку, податкової звітності, юридичного супроводу діяльності, франчайзингу, еквайрингу.

"Сьогодні свою участь у форумі вже підтвердили керівники обласної адміністрації, також ми направили персональне запрошення меру Дніпра Борису Філатову і впевнені, що мер обов'язково звернеться  до підприємців міста зі словами підтримки і програмою розвитку малого бізнесу", — відзначили організатори форуму.

Бізнес-форум для малого бізнесу "Дніпро – місто підприємців" відкриється 24 листопада в "Менора Гранд-Хол" (вул. Шолом Алейхема, 4/26). Форум починає роботу о 10:00. Участь у форумі безкоштовна. Реєстрація – на kub.pb.ua/forums


                         Коментарі