Економіка України
Подобається

Кабмін дозволив приєднати “Газ України” до “Нафтогазу”

09/11/2016
Кабмін дозволив приєднати “Газ України” до “Нафтогазу”

Кабінет міністрів дозволив реорганізувати дочірню компанію "Газ України" шляхом її приєднання до материнської структури НАК "Нафтогаз України".

Відповідне розпорядження було ухвалено на засіданні в середу, передає Корупція маркет.

Така реорганізація  передбачена статутом "Нафтогазу".

"В результаті приєднання "Газ України" у НАК відбудеться згортання взаємної дебіторської та кредиторської заборгованостей зі сторнуванням (зарахуванням – ред.) резерву сумнівних боргів, інвестицій та неоплаченого капіталу з відповідними статтями власного капіталу", – сказано в пояснювальний записці до проекту розпорядження.

Також, згідно із документом, відбудеться приєднання оборотних та необоротних активів, що призведе до збільшення активів "Нафтогазу".

Станом на 30 червня 2016 року вартість активів, що підлягають передачі НАК "Нафтогаз України" становить 4267 млн гривень.

Сума кредиторської заборгованості "Газ України" перед НАК становить 14 981 млн гривень, з яких 11 927 млн гривень – заборгованість за поставлений природний газ.

Прийняття проекту розпорядження дозволить припинити розгляд судових справ за позовами НАК "Нафтогаз України" щодо стягнення заборгованості.

Сума непокритих збитків "Газ України" у розмірі 10 171 млн грн у результаті приєднання буде знівельована.Коментарі