Економіка України
Подобається

Що чекає українських водіїв: нові штрафи та інші “сюрпризи”

28/06/2016
Що чекає українських водіїв: нові штрафи та інші “сюрпризи”

Для українських автомобілістів настала ера неймовірних змін в правилах і дозволах. Передає Корупція.Маркет
Європейський напрямок, куди стрімко йде Україна, незабаром засмутить не одного українського водія, так як Кабмін має намір здивувати всіх власників авто новими змінами до законів про автотранспорт. Спочатку планується створити аналог ДАІ, який також зможе карати водіїв, заборонити самовільну установку газових балонів, а також самостійно переобладнувати авто.
Якщо власник авто захоче встановити газові балони, йому для цього потрібно буде отримати дозвіл виробника автомобіля. Це, звичайно ж, не означає, що доведеться писати пряме звернення до офісу Шевроле або Део, навіщо завалювати їх зайвою роботою. Для цього буде створена "уповноважена організація Кабміну про переобладнання".
Стежити будуть за найменшим переобладнанням, контролювати це будуть спеціальні патрульні машини. Під забороною самостійна установка позаштатних протитуманних фар. Штрафувати і відправляти на штрафмайданчик будуть навіть ті автомобілі, в яких встановлено дитяче крісло без відповідного дозволу і позначки в інструкції до машини. Навіть якщо водій просто складе задні сидіння, щоб перевести габаритний вантаж, слід також запитувати дозвіл у "спеціальної організації".
Більш того, уряд України має намір заборонити використовувати шиповані шини. У зимовий період буде дозволено їздити тільки на зимовій або демосезонній гумі, але її можна буде використовувати і в літній період, хоча раніше це було заборонено.


                         Коментарі