Економіка України
Подобається

За гроші Януковича візьметься найвідоміший прокурор світу

07/06/2016
За гроші Януковича візьметься найвідоміший прокурор світу

Керівник Transparency International побував у Києві.

До Києва прибув один із найзнаменитіших у світі прокурорів Хосе Угас. Свого часу, будучи спеціальним прокурором Перу, він притягнув до відповідальності чинного президента цієї країни, повідомляє Корупція.Маркет.

Нині Хосе Угас очолює міжнародну організацію Transparency International, яка бореться із проявами корупції в усьому світі. До його приїзду українські активісти закликали Хосе Угаса звернути увагу на розслідування злочинів Януковича та його оточення, зокрема – щодо повернення бюджету України вкрадених грошей. Це приблизно 50 мільярдів гривень. Українські організації також скаржились на пасивність наших правоохоронців.

Під час зустрічі із головою Transparency International президент Петро Порошенко закликав гостя сприяти поверненню в Україну награбованого. Хосе Угас підтвердив готовність співпрацювати з українськими правоохоронцями у цьому питанні. Раніше Порошенко попросив Олланда посприяти видачі віз для українських уболівальників. А також похизувався перед фінансистами створенням антикорупційного бюро.
 


                         Коментарі