Економіка світу
Подобається

У Нафтогазі розповіли, скільки грошей хочуть стягти із Газпрому

03/05/2016
У Нафтогазі розповіли, скільки грошей хочуть стягти із Газпрому

Україна може отримати 50 мільярдів доларів від російського Газпрому після задоволення позову Нафтогазу Стокгольмським арбітражем. Про це  сказав Юрій Вітренко, директор з розвитку бізнесу Нафтогазу.

"Загальна ціна питання по Стокгольмському арбітражу — 50 млрд доларів, з яких 30 мільярдів — це питання компенсації, які ми вимагаємо отримати за те, що ми раніше від Газпрому недоотримали або переплатили і принаймні 20 мільярдів – це додаткові грошові потоки, які ми отримаємо після прийняття рішення у Стокгольмі. Крім того, ми змушуємо їх у Стокгольмі почати працювати в Україні за європейськими правилами", — сказав Вітренко.

 

gfda

 

При цьому, росіяни, за словами Вітренка, всілякими методами затягують процес.

"Процес триває. Вони затягують процес. Слухання почнуться восени цього року. Ми укріплюємо свої позиції. На будь-які питання, які ставлять росіяни, надаються грунтовані відповіді з іноземними експертами, ми достатньо комфортно себе почуваємо. Якщо не буде політичних ризиків, ми впевнені в тому, що ми доведемо у суді обгрунтованість своєї позиції", — сказав Вітренко.Коментарі