Дизайн
Подобається

Якщо ти хочеш притягувати гроші в будинок, цей трюк точно допоможе! Дивовижна сила …(ФОТО)

28/03/2016
Якщо ти хочеш притягувати гроші в будинок, цей трюк точно допоможе! Дивовижна сила …(ФОТО)

Толстянка – рослина, що притягує магію грошей в будинок. Згідно феншуй, варто лише поселити грошове дерево в житло, як твій фінансовий стан зміниться в кращу сторону … У нас є всі підстави вважати, що цю інформацію корисно взяти на замітку! Передає Корупція.Маркет
 
Якщо ти мислиш позитивно, з тобою трапляються хороші речі. Дуже корисно при цьому підкріплювати думки діями, які будуть нагадувати тобі про бажання та мрії. Це збільшить ймовірність змін у житті на краще багато разів!

 

hgfd

Як притягнути гроші в будинок

Шляхетний нефритовий колір листя товстянки так нагадує колір хрустких доларових купюр! Звичайно ж, не це є причиною завести рослину …

Грошове дерево сприяє гарній роботі мозку і підвищує фізичну активність людини завдяки тому, що в великих соковитих листочках містяться ефірні масла. Рекомендується розмістити рослину на робочому столі: через деякий час ти помітиш, що робота приносить більше задоволення і грошей!

Щоб в будинку водилися гроші, проведи особливий ритуал. Перед посадкою рослини в горщик помісти на дно 6 монет, уявивши себе успішною, здоровою, багатою людиною. Під час поливу свого зеленого друга згадуй цю картинку регулярно, як можна чіткіше. Цей прийом запрограмує тебе на успіх!

Якщо у тебе в будинку вже живе доросле грошове дерево, можна просто закопати монетку в горщик. Цей талісман все одно буде працювати тобі на користь! Доречно буде прив'язати кілька червоних стрічок з монетками на гілки. Дивлячись на них, ти завжди будеш думати про те, що гроші самі йдуть до тебе в руки …
 

2

Толстянка буде добре розростатися в горщику побільше, важливо, щоб рослина отримувала багато світла. Ідеальний горщик для цього магічної рослини – червоного або бордового кольору, припустимо також коричневий, чорний, золотий або срібний.


Не забувай протирати листочки товстянки від пилу, піклуйся про деревце, і воно віддячить тобі! Розповівши про цю статтю друзям, ти допоможеш їм поліпшити свій добробут.


                         Коментарі